Vandaag is het Eggs Benedict Dag

Op Eggs Benedict Dag eren we de heerlijkheid van dit iconische ontbijtgerecht met verschillende variaties en smaken.

Lees meer

Vandaag is het Bibliothecarissen Dag

Op Bibliothecarissen Dag vieren we de essentiële rol van bibliothecarissen in het bevorderen van kennis en educatie over de hele wereld.

Lees meer

Vandaag is het Draag je Pyjama naar het Werk Dag

Op Draag je Pyjama naar het Werk Dag geniet je van het plezier en de vrijheid om in je meest comfortabele kleding te werken, wat de sfeer op de werkplek ontspant.

Lees meer

Vandaag is het Schortelwoensdag

Op Schortelwoensdag reflecteren we op de betekenis van deze dag in de christelijke kalender, die samenvalt met de verhalen van verraden en bezinning in de aanloop naar Pasen.

Lees meer

Vandaag is het Paasvakantie

Tijdens de Paasvakantie in België vieren we de vreugde van samen zijn, kunnen we de diverse tradities ontdekken en genieten van de schoonheid van het seizoen.

Lees meer